Köszönetek Központi Laborunk Vérvételi Ambulanciájának!
A 4 éves unokámmal nagyon kedvesek voltak a vérvételen, hozzáértő személyzet dolgozik itt. Szinte sírás nélkül le tudták venni a vért, jókedvvel távoztunk.
Köszönöm szépen a gyors, hatékony ügyintézést és az orvosok, asszisztensek segítőkész hozzáállását.

2026. május 23.