Köszönet érkezett Dr. Balog Eszter főorvosnő és a Traumatológiai osztály részére
Tisztelt Doktornő!
Köszönjük szépen a kitartását, emberségét, szakértelmét és még (sok-sok) mindent, amit fel sem tudunk sorolni. Minden jót kívánunk a Doktornőnek és az egész Családjának!
Továbbá: köszönjük és hálásak vagyunk Mindenkinek, aki a Traumatológiai osztályon dolgozik!
Mindent köszönünk szépen!
Szeretettel és üdvözlettel:
L. és l.
2026. június 12.