Ugrás a tartalomra

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet

Együtt az egészségért

Köszönet érkezett Dr. Balog Eszter főorvosnő és a Traumatológiai osztály részére

Tisztelt Doktornő! 

 

Köszönjük szépen a kitartását, emberségét, szakértelmét és még (sok-sok) mindent, amit fel sem tudunk sorolni.  Minden jót kívánunk a Doktornőnek és az egész Családjának!

 

Továbbá: köszönjük és hálásak vagyunk  Mindenkinek, aki a Traumatológiai osztályon dolgozik

 

Mindent köszönünk szépen!  

 


Szeretettel és üdvözlettel:

L. és l.

 

2026. június 12.

 

 

Az oldal kizárólag a működéshez szükséges alapértelmezett sütiket használja, nem gyűjt adatokat a felhasználóról. Részletek itt.