Köszönet érkezett Belgyógyászati osztályunk munkatársainak!
Szeretném megköszönni a nővérkék, orvosok áldozatos, szeretetteljes munkáját.
Mindent megtesznek a betegek gyógyulásáért. Alázattal, gondoskodással végzik a hivatásukat.
Édesanyám utolsó heteit megkönnyítve, szakmai tudásukkal, szakszerű ápolással, empátiával gondoskodnak róla.
Hálásan köszönöm!!

2026. május 25.