Ugrás a tartalomra

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet

Együtt az egészségért

Köszönet érkezett Belgyógyászati osztályunk munkatársainak!



Szeretném megköszönni a nővérkék, orvosok áldozatos, szeretetteljes munkáját.

 

Mindent megtesznek a betegek gyógyulásáért. Alázattal, gondoskodással végzik a hivatásukat.

 

Édesanyám utolsó heteit megkönnyítve, szakmai tudásukkal, szakszerű ápolással, empátiával gondoskodnak róla.


Hálásan köszönöm!!

 

2026. május 25.

Az oldal kizárólag a működéshez szükséges alapértelmezett sütiket használja, nem gyűjt adatokat a felhasználóról. Részletek itt.