Köszönet a Szülészet-Nőgyógyászati osztálynak
Kedves Mindenki!
Van egy hely az egri Markhot Ferenc Kórházban, ahol magastudású orvosok, figyelmes, empatikus ápoló személyzet dolgozik! Ez a Szülészet-Nőgyógyászat!
A patika tisztaság, a felszereltség, a kórtermek berendezése, az ágyak kényelme, az a döntés, hogy látogató nem mehet be a kórterembe, mind a gyógyulást szolgálják! A kedvesség, a mosoly, a felkészült tudás, fél gyógyulás! Ezt megadják az itt dolgozók!
Köszönöm az odafigyelést, a törődést, az emberséget! A nagyműtétem után nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan talpra állok!
Tisztelettel: Pné D. Márta
73 éves beteg
2026. június 9.