Ugrás a tartalomra

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet

Együtt az egészségért

Köszönet a Szülészet-Nőgyógyászati osztálynak

Kedves Mindenki!

 

Van egy hely az egri Markhot Ferenc Kórházban, ahol magastudású orvosok, figyelmes, empatikus ápoló személyzet dolgozik! Ez a Szülészet-Nőgyógyászat!

 

A patika tisztaság, a felszereltség, a kórtermek berendezése, az ágyak kényelme, az a döntés, hogy látogató nem mehet be a kórterembe, mind a gyógyulást szolgálják! A kedvesség, a mosoly, a felkészült tudás, fél gyógyulás! Ezt megadják az itt dolgozók!

 

Köszönöm az odafigyelést, a törődést, az emberséget! A nagyműtétem után nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan talpra állok!

 

Tisztelettel: Pné D. Márta

73 éves beteg

 

2026. június 9.

Az oldal kizárólag a működéshez szükséges alapértelmezett sütiket használja, nem gyűjt adatokat a felhasználóról. Részletek itt.