Köszönet a Sürgősségi Betegellátó osztálynak!
"Szombaton a sürgősségire kellett mennem a Heves Vármegyei Markhot Ferenc Kórházba, mert nagyon bedagadt a vádlim és a bokám, és valami történt a térdemmel is.
Őszintén mondom: félelmetes érzés, amikor az ember nem tudja, mi történik a testével. De az, ahogy fogadtak, vizsgáltak, segítettek és végig emberséggel fordultak felém, nagyon sokat jelentett.
Voltam sürgősségin, kartonozóban, ortopédián, röntgenen, túl vagyok az MR-vizsgálaton is. Az eredményre még várok, gyógyultnak még nem mondhatom magam, de a legfontosabbat már tudom: a trombózist kizárták.
Szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, akivel ezekben a napokban találkoztam: az orvosoknak, ápolóknak, asszisztenseknek, betegirányítóknak, röntgeneseknek, MR-eseknek, mindenkinek, aki ott dolgozik, és nap mint nap azért tesz, hogy nekünk, betegeknek jobb legyen.
Megnyugtató érzés volt, hogy ha baj van, akkor foglalkoznak veled.
Hogy nem vagy egyedül.
Hogy van segítség.
Köszönöm az emberséget, a türelmet, a kedvességet és a szakmai odafigyelést.
Néha egy jó szó, egy nyugodt hang, egy kedves mosoly is gyógyszer.
És én most ezekből is kaptam.
Köszönöm, Markhot Ferenc Kórház!"
R. Judit
2026. május 20.