Ugrás a tartalomra

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet

Együtt az egészségért

Köszönet a Sürgősségi Betegellátó osztálynak!


"Szombaton a sürgősségire kellett mennem a Heves Vármegyei Markhot Ferenc Kórházba, mert nagyon bedagadt a vádlim és a bokám, és valami történt a térdemmel is.


Őszintén mondom: félelmetes érzés, amikor az ember nem tudja, mi történik a testével. De az, ahogy fogadtak, vizsgáltak, segítettek és végig emberséggel fordultak felém, nagyon sokat jelentett.
Voltam sürgősségin, kartonozóban, ortopédián, röntgenen, túl vagyok az MR-vizsgálaton is. Az eredményre még várok, gyógyultnak még nem mondhatom magam, de a legfontosabbat már tudom: a trombózist kizárták.


Szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, akivel ezekben a napokban találkoztam: az orvosoknak, ápolóknak, asszisztenseknek, betegirányítóknak, röntgeneseknek, MR-eseknek, mindenkinek, aki ott dolgozik, és nap mint nap azért tesz, hogy nekünk, betegeknek jobb legyen.


Megnyugtató érzés volt, hogy ha baj van, akkor foglalkoznak veled.
Hogy nem vagy egyedül.
Hogy van segítség.


Köszönöm az emberséget, a türelmet, a kedvességet és a szakmai odafigyelést
Néha egy jó szó, egy nyugodt hang, egy kedves mosoly is gyógyszer.
És én most ezekből is kaptam. 


Köszönöm, Markhot Ferenc Kórház!"


R. Judit

 

2026. május 20.

 

Az oldal kizárólag a működéshez szükséges alapértelmezett sütiket használja, nem gyűjt adatokat a felhasználóról. Részletek itt.