Ugrás a tartalomra

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet

Együtt az egészségért

Köszönet a Sebészeti és Érsebészeti osztálynak!

Tisztelt Főigazgató Asszony!

Szeretném hálámat és köszönetemet kifejezni az Érsebészeti osztály dolgozóinak.


Első sorban azoknak az orvosoknak, akik édesapám műtétjein részt vettek, ide értve az aneszteziológus orvosokat. Szakértelmükkel maximális munkát végeztek.


Dr. Béres Tímea doktornőnek külön köszönjük a munkáját.
Másodsorban pedig az osztályon dolgozó nővéreknek és ápolóknak a munkáját.
Segítőkészségük a beteg és hozzátartozók felé maximális. Érzekeltük hogy számukra ez nem munka hanem hivatás.
5 hetes bent tartózkodása alatt teljes mértékben figyeltek rá.


Nagyon sok erőt és kitartást kívánunk mindenkinek.

Á. Ferenc lánya

 

2026. április 16.

Az oldal kizárólag a működéshez szükséges alapértelmezett sütiket használja, nem gyűjt adatokat a felhasználóról. Részletek itt.