Köszönet a Központi Laboratórium munkatársainak
Dr. Szoboszlay István
osztályvezető főorvos
Tisztelt Főorvos Úr!
Köszönöm, hogy humánus, precíz és gyors munkájukkal segítik a következő kontrollvizsgálatomat.
Jó egészséget kívánva,
Tisztelettel:
Cs. Károly
2026. június 17.