Ugrás a tartalomra

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet

Együtt az egészségért

Köszönet a Központi Laboratórium munkatársainak



Dr. Szoboszlay István
osztályvezető főorvos


Tisztelt Főorvos Úr!

Köszönöm, hogy humánus, precíz és gyors munkájukkal segítik a következő kontrollvizsgálatomat.
Jó egészséget kívánva,

Tisztelettel:
Cs. Károly

 

2026. június 17.

Az oldal kizárólag a működéshez szükséges alapértelmezett sütiket használja, nem gyűjt adatokat a felhasználóról. Részletek itt.