Ugrás a tartalomra

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet

Együtt az egészségért

Köszönet a kórháznak!

Zsoké voltam. Sok lovasbaleset miatt kezeltek már több kórházban.

 

Tapasztalatom szerint az a véleményem, hogy minden kórház közül, amelyikben ellátásra szorultam a Markhot Ferenc Kórházban éreztem a legnagyobb biztonságban magam. Az orvosokkal beszélve éreztem, hogy figyelnek rám. A nővérek kedvesek, hozzáértőek és szépek.

 

Ne kelljen kórházba mennem, de ha muszáj, akkor csak az egri Markhot Ferenc Kórházba!!!!

 

Tisztelettel: Cs. János

 

 

2026. május 28.

Az oldal kizárólag a működéshez szükséges alapértelmezett sütiket használja, nem gyűjt adatokat a felhasználóról. Részletek itt.