Köszönet a kórháznak!
Zsoké voltam. Sok lovasbaleset miatt kezeltek már több kórházban.
Tapasztalatom szerint az a véleményem, hogy minden kórház közül, amelyikben ellátásra szorultam a Markhot Ferenc Kórházban éreztem a legnagyobb biztonságban magam. Az orvosokkal beszélve éreztem, hogy figyelnek rám. A nővérek kedvesek, hozzáértőek és szépek.
Ne kelljen kórházba mennem, de ha muszáj, akkor csak az egri Markhot Ferenc Kórházba!!!!
Tisztelettel: Cs. János
.png)
2026. május 28.