Ugrás a tartalomra

Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet

Együtt az egészségért

Rekordadomány az Eger Advent jótékonysági akcióján a Gyermekosztály támogatására

Nagy örömmel és hálával osztjuk meg, hogy rekordösszeg gyűlt össze az Eger Advent jótékonysági akcióján!


A rendezvényen a lakosság összesen 1400 bögrét vásárolt meg, így 700 000 forinttal támogatták a Gyermekosztály munkáját. Ez minden eddiginél nagyobb összeg – köszönjük, hogy ilyen sokan mellénk álltak!

  


Az adományt Vágner Ákos, Eger polgármestere adta át kórházunkban dr. Stankovics Éva főigazgatónak és dr. Erdős Fruzsina szakorvosnak.

  

Az eseményen Vágner Ákos polgármester hangsúlyozta: soha nem látott mértékben fogytak a jótékonysági rendezvényen a bögrék, ami azt mutatja a lakosság a jó cél mellé áll. Gulyás László Eger alpolgármestere az Evat Zrt. rendezvényszervező divíziójának munkáját méltatta a sikeres rendezvény lebonyolításában, s kiemelte: a közösség ereje mutatkozott meg az eredményes akcióban, s az összeg a legjobb helyre került.

Dr. Stankovics Éva kórházunk főigazgatója megköszönte az adományt a lakosságnak, az önkormányzatnak. Elmondta: a kórháznak jó kapcsolata van az önkormányzattal, a civil szervezetekkel és ez az együttműködés erősíti a betegek intézménybe vetett bizalmát. 


Köszönjük a támogatást az önkormányzatnak, valamint az EVAT Zrt. rendezvényszervező csapatának a sikeres lebonyolításért!
Ez az összefogás ismét megmutatta, milyen ereje van a közösségnek. Az adomány a legjobb helyre kerül: kis betegeink gyógyulását segíti.

 

  

Köszönjük, Eger!

A képeken: Vágner Ákos Eger polgármestere, Dr.Stankovics Éva főigazgató, Gulyás László kultúráért felelős alpolgármester, Dr. Bánhidy Péter az EVAT Zrt. vezérigazgatója, Dr. Erdős Fruzsina gyermek szakorvos, Kékvölgyi Noémi, az EVAT Zrt. Rendezvényszervezési Divízió vezetője.

 

2026. február 16.

Az oldal kizárólag a működéshez szükséges alapértelmezett sütiket használja, nem gyűjt adatokat a felhasználóról. Részletek itt.